zde se nacházíte:
Úvod > Eden

„Naším cílem je osobní a lidský přístup“

Pacientům dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech.

Mimořádná opatření

Všichni pacienti musí přicházet s respirátorem.

Pacienti na gastroskopii (= vyšetření žaludku) si přinesou ještě jednu jednorázovou roušku (ev. lze zakoupit v ambulanci).

O nás

Gastroenterologickou ambulanci v polyfunkčním domě Eden v Králově Poli provozujeme již od roku 2008 a od stejného roku jsme také centrem pro screeningové koloskopie v rámci preventivního programu pro kolorektální karcinom.

Našim pacientům tak dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech. Naším cílem je osobní a lidský přístup v příjemném prostředí naší ambulance. Zabýváme se komplexní gastroenterologickou péčí o pacienta zahrnující pohovor lékaře s pacientem, fyzikální vyšetření, zajištění krevních odběrů, endoskopická vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) a případné odeslání k dalším zobrazovacím vyšetřením jako je ultrazvuk, CT či magnetická rezonance a v neposlední řadě také odeslání pacienta k hospitalizaci či k nutnému operačnímu výkonu.

Ambulance Purkyňova

Purkyňova 35e, Brno

777 594 480

objednat