zde se nacházíte:
Úvod > Eden

„Naším cílem je osobní a lidský přístup“

Pacientům dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech.

Mimořádná opatření

Všichni pacienti musí přicházet s rouškou.

Pacienti na gastroskopii (= vyšetření žaludku) si přinesou ještě jednu jednorázovou roušku (ev. lze zakoupit v ambulanci).

Dovolená

Pondělí 27. 9. 2021 - dovolená MUDr. M. Valoušková

 

Očkování chronicky nemocných 

Seznam nemocí, které jsou indikovány t.č. k očkování stejně jako veškeré další informace najdete na tomto odkazu:

https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19

Podrobnosti dále na: 

https://pacientskeorganizace.mzcr.cz/res/file/dokumenty/ockovani/diagnozy-a-zdravotni-stavy_prioritni-ockovani_7-4-2021.pdf

Prosíme, informace přečtěte pozorně a teprve poté nás případně kontaktujte.

Pacienti s chronickým onemocněním mohou stále žádat očkování přes svého praktického lékaře dle materiálu MZ, možnost 2, bod 8:

https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/03/Ockovani-chronicky-nemocni-pacienti-21032021.pdf

O nás

Gastroenterologickou ambulanci v polyfunkčním domě Eden v Králově Poli provozujeme již od roku 2008 a od stejného roku jsme také centrem pro screeningové koloskopie v rámci preventivního programu pro kolorektální karcinom.

Našim pacientům tak dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech. Naším cílem je osobní a lidský přístup v příjemném prostředí naší ambulance. Zabýváme se komplexní gastroenterologickou péčí o pacienta zahrnující pohovor lékaře s pacientem, fyzikální vyšetření, zajištění krevních odběrů, endoskopická vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) a případné odeslání k dalším zobrazovacím vyšetřením jako je ultrazvuk, CT či magnetická rezonance a v neposlední řadě také odeslání pacienta k hospitalizaci či k nutnému operačnímu výkonu.

Ambulance Purkyňova

Purkyňova 35e, Brno

777 594 480

objednat