zde se nacházíte:
Úvod > Zahradníkova

„Naším cílem je osobní a lidský přístup“

Pacientům dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech.

– MUDr. Zdeňka Komárková

Dovolená

12., 14., 15. 8.na ambulanci zástup:
provádí se pouze objednané endoskopické výkony
15., 16. 8.na ambulanci zástup:
provoz 7:00 - 13:00

Dovolená

Vážení pacienti z důvodu čerpání dovolené bude během července a srpna omezený provoz na naší ambulanci. Konkrétní informace budeme postupně vyvěšovat na naše stránky.

Objednávání pacientů - prosím využijte možnost mailové komunikace.

Případně lze kontaktovat ambulanci telefonicky - na tel. č. 541 552 293, kde je k dispozici záznamník, na nějž můžete nahrát svůj vzkaz. Nezapomeňte zanechat na sebe kontakt (pevná linka nezobrazuje příchozí telefonní číslo).

O nás

Gastroenterologickou ambulanci v areálu Polikliniky Zahradníkova provozujeme již od roku 2001, od roku 2004 jsme také centrem pro screeningové koloskopie v rámci preventivního programu pro kolorektální karcinom.

Našim pacientům tak dlouhodobě poskytujeme gastroenterologické vyšetření s využitím moderních metod v maximálně vyhovujících a brzkých termínech. Naším cílem je osobní a lidský přístup v příjemném prostředí naší ambulance. Zabýváme se komplexní gastroenterologickou péčí o pacienta zahrnující pohovor lékaře s pacientem, fyzikální vyšetření, zajištění krevních odběrů, endoskopická vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie, rektoskopie), ultrazvukové vyšetření a případné odeslání k dalším zobrazovacím vyšetřením jako je CT či magnetická rezonance a v neposlední řadě také odeslání pacienta k hospitalizaci či k nutnému operačnímu výkonu.

 

Ambulance Zahradníkova

Zahradníkova 2, Brno

541 552 293

objednat